TJ Jiskra Aš - TJ Sokol Lipová 2:0 (0:0)

22. 4. 2017

Sobota 22.4.2017 v Aši na Střelnici

V dalším kole krajské 1.A třídy přijel do Aše celek Sokola Lipová. Domácí se hned od začátku vrhli do útoku a šance na sebe nenechali dlouho čekat. Již v 9. min. šli sami na brankáře Kubinec s Májikem, ten si však balón na poslední chvíli ukopl. Další příležitost měl Šiler, který odražený míč napálil z 25m jen těsně vedle. Ve 33.min. zachránil hosty brankář, který vyškrábl akrobatický pokus Hančíka. Hosté se také dostávali do dvou nadějných pozicí, Hrabčáka však neohrozili. Tlak domácích na konci první a začátku druhé půle gradoval. Již ve druhé půli po úniku Turtáka dal branku Májik, bohužel z těsného ofsajdu. Pokračovalo dobývání hostující branky, přerušované občasnými brejky Lipové. Ke gólu však nevedli ani hezké nůžky Kubince. Snahu domácích korunoval až 10.min. před koncem Májik, který se protáhl po levém křídle a z úhlu prostřelil hostujícího Mencla. O minutu později našel Hančík na pravé straně Vojíka, ten naservíroval míč před branku a Májik dal druhou branku. Utkání se pak již dohrálo bez většího vzruchu a Jiskra si připsala další tři body do tabulky. V té má jen o branku horší skóre než třetí Vintířov, který naše hráče bude hostit v příštím kole.

Branky: 79. Májik Peter, 80. Májik Peter

Rozhodčí: Štěřík Filip - Lhotková Veronika, Henych Karel. Delegát: Vorel Lubomír.

Jiskra Aš: Hrabčák - Rádl, Turták, Střeček, Koubek - Jarausch (Kohuťár), Šiler, Hančík, Vojík (Smáha) - Kubinec, Májik.  Trenér Pavel Toth

Lipová: Mencl - Hurtoš (Hynek), Břinčil, Žahourek, Anděl - Mezera, Čížek D., Knapek (Luňák Jak.), Luňák Jiří - Čížek R., Slovák.  Trenér Čížek Radek

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 29.4.2017 v 17:00 na hřišti TJ Baník Vintířov.