FK Nová Role - TJ Jiskra Aš 8:0 (2:0)

23. 9. 2017

Sobota 23.9.2017, Nová Role

V dalším kole krajské 1.A třídy zajížděla Jiskra na hřiště vedoucího celku tabulky do Nové Role. V prvním poločase se Jiskra prezentovala velmi dobrou hrou, největší šanci měl Jarausch po Turtákově přiťuknutí. Jiskra dobře kombinovala, byla aktivní a domácí se k ohrožení Marčuka nedostávali. Bohužel byli maximálně produktivní. Ze dvou náznaků šance dokázali vstřelit dvě branky. Ve druhém poločase pokračovala Jiskra v sympatickém výkonu. Po hodině hry však věnovala soupeři individuálními chybami během dvou minut další dvě branky a od této chvíle se hra sesypala. Domácí zcela ovládli hřiště a utkání skončilo pro Jiskru debaklem.

Branky: 18. Červík Tomáš, 39. Černý Martin, 58. Kabele Martin, 60. Kabele Martin, 64. Vaverka Josef, 73. Šourek Martin, 84. Vaverka Josef, 86. Vaverka Jaroslav (pen.)

Rozhodčí: Hányš Martin, Pachtová Michaela, Sapoušek Jáchym, Rajtmajer Jan

Jiskra Aš: Marčuk - Bubla, Koubek, Potůček, Pilař - Turták, Kohuťár, Vojík, Smáha (Jaroš) - Jarausch, Střeček.

Nová Role: Latislav - Brett, Černý (Štěpánek), Vaverka J., Vaverka Jar. - Červík, Hájek, Žigar, Karlík - Hamberger (Šourek), Kabele (Kvapil).

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 30.9.2017 od 16:30 na domácím hřišti na Střelnici kde bude hostit FK Loket.