Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Lipová - TJ Jiskra Aš 5:1 (2:1)

4. 11. 2017

Sobota 4.11.2017 v Lipové

V posledním podzimním utkání krajské 1.A třídy zajížděla Jiskra do Lipové. V 11. min. zachytil domácí Slovák nepovedený výkop od branky Vojíka a poslal Lipovou do vedení. V 19. min. si obrana Jiskry nepohlídala autové vhazování a Bílek zvýšil na 2:0. O chvilku později však vrátil Jiskru do hry brankou Pilař. Hosty pak dvakrát podržel Marčuk, ale v závěru poločasu viselo vyrovnání ve vzduchu. Hráčům Jiskry chybělo hned několikrát jenom pár centimetrů. Ve druhé půli se Jiskra dále snažila o vyrovnání, neproměnila další velkou šanci a domácí během 10.min. utkání rozhodli. Nejprve se trefil Hynek, později po faulu Turtáka z penalty Daniel Čížek, skóre pak uzavřel na 5:1 Radek Žížek.

Branky: 11. Slovák Pavel, 19. Bílek Petr, 51. Hynek Petr, 58. Čížek Daniel (pen.), 60. Čížek Radek - 25. Pilař Martin

Rozhodčí: Peschel Filip - Coufal Jaroslav, Svoboda Lukáš. Delegát: Štěrba Václav.

Jiskra Aš: Marčuk - Bořil (Šibal), Vojík, Čermák, Wiesenganger - Skwierawski, Turták, Kohuťár, Pilař - Toth, Jaroš.

Lipová: Mencl - Luňák Lukáš, Bílek, Žahourek, Maryška - Čížek D., Luňák Jiří (Hurtoš), Čížek R. (Mezera), Hynek (Amděl) - Uhlík (Bidař), Slovák .