FC Viktoria Mariánské Lázně - TJ Jiskra Aš/Hazlov 7:1 (4:0)

31. 3. 2018

Sobota 31.3.2018 v Mariánských Lázních

Začátek jarní části sezony nezastihl naše starší žáky v ideálním rozpoložení. Po zimní přípravě, 4 vyhraných turnajích přišlo kruté, leč zasloužené vystřízlivění. Ustrašený výkon v první půli znamenal již nesmazatelné manko 4:0. Ve druhém poločase se výkon týmu rapidně změnil, ovšem ostudnou prohru jsme již nedokázali ani snížit.

Druhý poločas by však měl působit jako možný startér do dalších zápasů a tréninků.

Branky: 3. Lambert Michal, 9. Kasl Adam, 22. Kepl Karel, 30. Kuchárik Denis, 44. Kepl Karel, 61. Tyšer Marek, 67. Kepl Karel - 50. Baláž Daniel

Rozhodčí: Furiš René.

Mariánské Lázně: Mašek - Drevňák, Troch, Lambert, Stránský, Holeček, Novosad, Kuchárik, Florián, Kepl, Kasl, Tyšer.

Jiskra Aš: Kopecký - Robausch, Ferenc D., Ferenc K., Švagr, Burda, Šivák, Baláž,  Quach, Drda, Schüller, Heřmanský.

Příští a zároveň první domácí utkání na jaře sehrají st. žáci v Aši na Střelnici v sobotu 7.4.2018 od 12:30 proti týmu FK Skalná.