Mladší žáci skončili v německém Hofu na 3. místě

2. 12. 2018

Dne 2.12.2018 jsme zajížděli k prvnímu letošnímu turnaji v hale do Hofu (Německo).

Přihlášených bylo celkem 7 tymů a hrál každý s každým.
Klukům se první utkání moc nepovedlo jelikož v hale je to jiné než venku ☺️ Ale i přesto jsme toto utkaní zvládli a zápas skončil 1:1 po konečném hvizdu. Po zápase jsme si řekli kde a jaké chyby kluci dělali a do dalšího zápasu se poučily. Zaslouženě druhý zápas jsme po 5. minutách hry vedli 4:1, ale bohužel jsme to neudrželi a zápas skoncil opět remízou 4:4.
Třetí zápas už museli kluci vyhrál a věděli to, takže bojovali, stříleli a ubojovali hubene vítězství 1:0.
Čtvrtý zápas byl pro kluky zase důležitý, jelikož hráli s neporaženým týmem Bayernem Hof a jako jediní tento tým porazily 3:0.
Páté utkaní mělo být pro kluky jedno z lehčích, ale opět situaci podcenily a po pár minutách prohrávali 2:0, ale začali bojovat a výsledek utkaní skončil 2:2.
Naše poslední šesté utkaní bylo pro kluky důležité, jelikož museli vyhrát, aby jsme se umístily do 3.místa a moc dobře to věděli, takže neponechali nic náhodě a toto utkání vyhráli 2:0.
Takže v tomto turnaji naši borci obsadily 3.místo a dokázali, že když bojují a hrajou fotbal, tak je radost na ně koukat