TJ Jiskra Aš - SK Dolní Rychnov 3:4 (2:1)

18. 5. 2019

Sobota 18.5.2019 v Aši na Střelnici

V dalším domácím zápase hostila Jiskra v krajské 1.A třídě mužstvo SK Dolní Rychnov. Jiskra začala velmi dobře, již v 8.min. byl v první šanci Kohuťár, zakončil však slabě. Vše si vynahradil o minutu později, kdy se prodral přes dva hráče a otevřel skóre 1:0. Ve 13. min. si krásně narazil míč Vojík s Šefflem a bylo to 2:0. První nebezpečí řešil brankář Duba až ve 25.min. kdy vyrazil střelu z dálky. Ve 35. min. pak hosté poslali odražený míč zpátky před branku a Šefrna snížil na 2:1. Později měl ještě vyrovnání na hlavě hostující Kolabza, dal však vedle. Ve 39. min. mohl po centru Skwierawského zvýšit vedení Jiskry osamocený Milata, netrefil míč však dobře. Ve druhém poločase začali domácí opět aktivně, po obléhání hostující branky zakončoval Potůček jen těsně vedle. Po hodině hry však přišla dvouminutovka, ve které Jiskra ztratila celý zápas, který do té doby kontrolovala. Nejdříve nákop hostů z půlky propadl Dubovi nešťastně do branky, o chvilku později přenechával Vojík míč Wiesengangerovi, hostující Rajtšlegr jim ho vzal a na dvakrát otočil skóre na 2:3. Vyrovnat mohl Milata po přihrávce Skwierawského, ale minul. A tak po dalším nákopu hostů z půlky vyskočil nejvýš Kalabza a hlavou dal na 2:4. V 86. min. obstřelil Svoboda z přímého kopu zeď a snížil na 3:4. Vyrovnat však již Jiskra nestihla, minutu před koncem dával Milata opět vedle.

Branky: 9. Kohuťár Michal, 13. Vojík Tomáš, 86. Svoboda Vlastimil - 35. Šefrna David, 60. Rajtšlegr Dominik, 62. Hamouz Miroslav, 78. Kalabza Petr

Rozhodčí: Vokoun Tomáš - Škarda Adam, Vu David.

Jiskra Aš: Duba - Wiesenganger, Jaroš, Turták, Šeffl - Skwierawski, Svoboda, Vojík, Potůček - Milata, Kohuťár.

D.Rychnov: Kodl - Šantora, Rajtšlegr, Kolabza, Zelenka - Mentlík, Dlouhý, Vůjtěch, Martinec - Hamouz, Šefrna.

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 25.5.2019 od 10:15 v Karlových Varech proti Lokomotivě.