TJ Jiskra Aš - TJ Elektroporcelán Merklín 3:2 (1:1)

15. 6. 2019

Sobota 15.6.2019 v Aši na Střelnici

V posledním domácím zápase hostila Jiskra v krajské 1.A třídě celek z Merklína. Od prvních minut probíhal útočný fotbal na obě strany. Jiskru poslal do vedení v 9.min. Vojík, když po samostatném úniku napodruhé překonal brankáře hostí Dobeše. O minutu později bylo vyrovnáno. Z hranice vápna napřáhl Vodrážka a bylo to 1:1. Jiskra se pak tlačila do útoku a jen Toth měl hned několik možností vrátit Jiskře vedení. Na druhé straně se pak blýskl efektním zákrokem Duba. Ve druhé půli útočná hra pokračovala. V 57. min poslal hosty do vedení Wöllner. O pět minut později začal nejhezčí akci zápasu Šeffl, po kombinaci hned několika hráčů Jiskry se před brankou dostal míč opět k Šefflovi a ten osamocen vyrovnal na 2:2. Oba týmy se snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale brankáři své spoluhráče drželi. Až v 81. min. se k přímému kopu postavil Pilař a krásnou střelou z dálky zajistil Jiskře tři body.

Branky: 9. Vojík Tomáš, 62. Šeffl Josef, 81. Pilař Martin -  10. Vodrážka Jiří, 57. Wöllner Marcel

Rozhodčí: Gardoš Jiří - Vu David, Svoboda Lukáš. Delegát: Rajtmajer Jan.

Jiskra Aš: Duba - Wiesenganger, Vojík, Jaroš (Jančok), Šeffl - Skwierawski (Šibal), Toth (Pilař), Jarausch (Kohuťár), Šiler - Turták (Potůček), Svoboda

Merklín: Dobeš - Chomát, Vodrážka Jiří, Wöllner, Hladík - Veselý, Šuver, Popluhár (Vlčko), Kučera - Petrik, Vodrážka Jakub