Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Jiskra Aš - TJ Loko Karlovy Vary 1:3 (1:1)

27. 10. 2018

Sobota 27.10.2018 v Aši na Střelnici

V dalším domácím zápase krajské 1.A třídy hostila Jiskra mužstvo Lokomotivy Karlovy Vary. A hosté začali z ostra. Hned v úvodu vykopávala domácí obrana míč z brankové čáry, V 6. min. pak zakončovali hosté jen vedle. Teprve potom začala hrát i Jiskra. V 9. min. se prezentoval střelou nad Potůček, o chvilku později stejný hráč zakončoval svůj průnik jen vedle. Až ve 13. min. po akci Svobody zakončoval Turták a následnou dorážkou poslal Vojík Jiskru do vedení 1:0. V 19. min. se po centru Jarausche ocitl sám před brankou opět Potůček, bohužel míč dobře netrefil. Ve 29.min se po centru z přímého kopu prosadili urostlí hráči hostů a hlavou srovnali na 1:1. Ve 35. min. pak podržel Duba dvakrát svůj tým. V poslední minutě první půle po Maherovu vysunutí postupoval sám na branku Vojík, těsně však minul. A tak hned po přestávce udeřili hosté a Schönwalder otočil na 1:2. Jiskra se snažila o vyrovnání, v 50.min Maher přestřelil, o chvilku později pak po centru Svobody zakončoval osamocený Turták jen do brankaře. Pak přidali i hosté, nejprve v dobré pozici terfili jen svého spoluhráče, později hlavou minuli branku. Dočkali se v 67.min. kdy po Maherovu faulu rozhodl utkání z penalty Kolář - 1:3. Jiskra se ještě snažila, Šeffl střílel vedle, stejně jako Jarausch hlavou a později z dálky Wiesenganger. V 78. přestřelil v dobré pozici i Svoboda. V závěru mohli hlavou zvýšit své vedení i hosté. Poslední slovo měl Svoboda, který v poslední minutě svým přímým kopem lízal břevno. Přesto to nestačilo a Jiskra svému soupeři podlehla 1:3.

Branky: 13. Vojík Tomáš - 29. Malcát David, 48. Schönwalder Dalin, 67. Kolář Jakub (pen.)

Rozhodčí: Hlavatý Josef - Vokoun Tomáš, Špaček Roman. .

Jiskra Aš: Duba - Wiesenganger, Jaroš, Maher, Šeffl -
Kohuťár (Milata), Jarausch, Svoboda, Vojík - Potůček (Smáha), Turták.

K.Vary: Dutz - Malcát, Kolář J., Jelínek, Kolář R. - Lazarev (Hlůžek), Šiška, Schönwalder (Šnajdr), Plch - Bílý, Kotrla.

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v neděli 4.11.2018 od 14:00 v Březové.