Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Jiskra Aš - TJ Olympie Hroznětín 2:5 (0:3)

15. 9. 2018

Sobota 15.9.2018 v Aši na Střelnici

V dalším domácím zápase krajské 1.A třídy hostila Jiskra mužstvo Olympie Hroznětín. Před utkáním se zranil kapitán Jarausch a nenastoupil. Přesto začala Jiskra aktivně a byla prvních 25 min. lepším týmem. Ve 3. min. hlavičkoval Turták, ve 12. min. po obléhání hostující branky střílel Maher nad. Ve 24 min. si Potůček pohrál s obránci, nezakončil však přesně. Poté však přišla tragická desetiminutovka, která rozhodla celé utkání. Ve 26.min. prošel hostující Klas středem hřiště a otevřel skore - 0:1. ve 33.min. pak Pilař fauloval zbytečně ve vápně a penaltu proměnil Michlík. O chvilku později vyrobila obrana další chybu a hosté vedli 0:3. V 37.min. prošel pěkně Maher, hosté však stačili nebezpečí odvrátit. V samém závěru první půle byl faulován ve vápně Šiler, rozhodčí však penaltu neviděl. Do druhé půle vstoupila Jiskra se snahou ještě s výsledkem něco udělat. V 50. min. pom centru Pilaře zakončoval hlavou Potůček. V 53. min. pak hosté rozebrali domácí obranu a Lulák zvýšil na 0:4. v 61. min. pak bylo po další chybě obrany již 0:5. Teprve potom se dočkala Jiskra. Maher byl faulován a sám proměni penaltu. O chvilku později odcentroval Smáha a Martinovský hlavou jen těsně minul. Skóre tak uzavřel Svoboda, který krásnou střelou snížil na konečných 2:5.

Branky: 70. Maher Petr (pen.), 86. Svoboda Vlastimil - 26. Klas Jiří, 33. Michlík Jan (pen.), 34. Lulák František, 53. Lulák František, 61. Eret Jan

Rozhodčí: Peschel Filip - Škarda Adam, Botoš Robert.

Jiskra Aš: Vojík M. - Wiesenganger, Turták, Pilař, Jaroš (Martinovský), Šeffl -
Potůček (Smáha), Šiler, Trrták, Vojík -  Maher, Svoboda.

Hroznětín: Rams - Pokrupa, Michlík, Tamáš, Zburník - Kalán, Lulák, Klas, Eret - Čižnár, Perenčaj (Hruška).

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 22.9.2018 od 16:30 ve Vintířově.