Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starší přípravky hrály v sobotu i v neděli na turnajích ve Fr. Lázních

3. 2. 2019

Starší přípravka se o víkendu zúčastnila dvou halových turnajů ve Františkových Lázních. První polovina tvořená převážně hráči mladšího ročníku 2009 hrála v sobotu. V konkurenci chebských týmů FC a Hvězdy, domácího výběru, Lázní Kynžvart a Kynšperku sehráli chlapci vyrovnaná utkání s těsnými výsledky. Přes velkou snahu a bojovnost však uhráli jen jednu remízu a obsadili šesté místo. Turnaje se zúčastnili hráči: Jelínek Sam - Pek Mirek, Suk Adam, Nguyen Lukáš, Nguyen Patrik, Židovová Marie, Kratochvíl Adam, Coubal Jan, Kunciter Jan a Berger Denis

spfr3.jpg

V neděli se pak do Fr. Lázní vypravila druhá polovina hráčů r. 2008 a turnaj suverénně vyhrála. Postupně porazili FC Cheb, Hvězdu, Baník Sokolov, domácí i Kynšperk s celkovým skóre 15:1. Jedinou branku obdrželi až v posledním zápase, když brankář Míša Schneider hrál v útoku a chytal Vláďa Burda.

Výsledky:

Jiskra - FC Cheb  4:0  branky: Dolejš, Nguyen, Šimovič a Hradský

Jiskra - Hvězda Cheb  2:0  branky: Hradský 2x

Jiskra - Baník Sokolov  3:0   branky: Hradský 2x, Šimovič

Jiskra - Slavoj Kynšperk  3:0   branky: Šimovič, Mišin, Burda

Jiskra - FC Františkovy Lázně  3:1   branky: Šimovič, Hradský, Mišin

spfr.jpg

Jiskru reprezentovali: Schneider Michal - Dolejš Adam, Burda Vladimír, Pilař Vojtěch, Davídek Zbyněk, Nguyen Alex, Mišin Alex, Šimovič Filip a Hradský Lukáš.

Nedělní parta se na závěr vydala na "návštěvu" k Pilařům a moc děkuje za skvělé vafle yes 

spfr2.jpg