Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starší přípravky se v neděli zúčastnily turnajů v Tachově a v Chebu

17. 2. 2019


spt1.jpg

Starší přípravky se v neděli 17.2.2019 zúčastnily dvou halových turnajů. Starší polovina odjela do Tachova, kde se výborně prezentovala na velmi kvalitně obsazeném turnaji. V konkurenci 7. týmů naši hráči ani jednou nenašli přemožitele, 4x vyhráli a 2x remizovali a obsadili krásné 2. místo. Slova uznání za předvedené výkony se dočkali i od trenérů soupeřů. Lukáš Hradský se navíc stal nejlepším střelcem turnaje, brankář Michal Scheider obdržel za celý turnaj pouze dvě branky.

Výsledky:

Jiskra Aš - Jiskra Domažlice  3:0  branky: Mišin, 2x Hradský

Jiskra Aš - Baník Zbůch  3:0  branky: Burda, Mišin, Hradský

Jiskra Aš - OFS Rokycany (okresní výběr)  5:0  branky: Mišin, 4x Hradský

Jiskra Aš - FK Tachov  1:1   branka: Hradský

Jiskra Aš - Petřín Plzeň  1:1  branka: Burda

Jiskra Aš - Slavoj Mýto  9:0  branky: Mišin, Němčík, 2x Burda, 2x Šimovič, 3x Hradský

Pořadí:

1. Petřín Plzeň

2. Jiskra Aš

3. FK Tachov

4. Slavoj Mýto

5. Jiskra Domažlice

6. OFS Rokycany

7. Baník Zbůch

Jiskru reprezentovali: Michal Schneider - Adam Němčík, Vláďa Burda, Mirek Pek, Alex Mišin, Lukáš Hradský a Filip Šimovič.  

spt2.jpg

Druhá, mladší polovina starší přípravky hrála v neděli na turnaji pořádaném Krajským fotbalovým svazem v Chebu. Turnaje se zúčastnili dále dva týmy Nového Sedla, Královské Poříčí, Chodov a Chyše-Žlutice. Naše mužstvo skončilo na 5. místě, když dokázali porazit Nové Sedlo a remizovat s celkově druhým Chodovem. V ostatních utkáních se jim tolik nedařilo a svým soupeřům podlehli. Přesto zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost, s kterým turnaj odehráli. Turnaje v Chebu s zúčastnili hráči: Sam Jelínek - Patrik Nguyen, Jan Coubal, Adam Suk, Ondra Šivák, Denis Berger a Lukáš Nguyen.

spch.jpg