FC Viktoria Mariánské Lázně - TJ Jiskra Aš/Hazlov 2:1 (1:1)

22. 9. 2018

Sobota 22.9.2018 v Mariánských Lázních

Anglický týden naši žáci v sobotu zakončovali utkáním v Mariánských Lázních.

Ačkoliv jsme k zápasu cestovali v oslabeném složení díky zraněním a nemocem, tak první poločas byl až na samotný úvod v naší režii. Po vyrovnání z kopačky Šiváka jsme v poli převzali iniciativu, ovšem nic víc než náznaky šancí jsme si nedokázali vytvořit.

Ve druhém poločase nám opět "unikl" začátek a rychle jsme inkasovali. Po zbytek zápasu jsme zejména v útoku předvedli matný výkon. I přes velkou šanci Kotlára na vyrovnání se skóre nepohnulo ani na jednu stranu.

Pochvalu však zaslouží trojice mladších žáků - Hodan, Karička, Turták.

Branky: 4. Abu Taha Dean, 38. Kasl Adam - 14. Šivák Dominik

Rozhodčí: Ďugel Pavol.

M.Lázně: Vítek - Pipta, Stránský, Lambert, Kotous, Šimek, Abu, Balakin, Kasl, Rada, Zekucia, Havlík, Aubus, Janota.

Jiskra Aš: Černý - Kotlár, Hodan, Robausch, Ferenc K., Šivák, Ferenc D., Quach, Petříček, Turták, Karička, Filipi

Příští utkání sehrají st. žáci v sobotu 29.9.2018 doma v Aši na Střelnici od 12:30 proti týmu FC Cheb/Lipová.